Ole ise oma finantstuleviku peremees!                 
Rahakool on tasuta online pere-eelarve keskkond
mis aitab sul jõuda oma rahaliste unistuste täitumiseni!


Tarbijahinna indeks 190,5| Euribor -0,269 | Keskmine brutopalk 918
UUDISED JA POSTITUSED  |  FOORUM  |  KASULIK  |  MEEDIAS  |  MEESKOND  |  REGISTREERU
Kasutaja Parool    
[+]

Oota...


Kasutajaks registreerumine

Kasutajanimi
Parool
Parool uuesti
E-mail
(Siia saadetakse registreerimise kinnitamiseks e-mail.)

UNUSTASID PAROOLI?
RAHAKOOL.EE KASUTUSTINGIMUSED

1.       Üldsätted

1.1.  Käesolevad kasutamistingimused reguleerivad TJ Süsteemiarendus OÜ („Ettevõte”)  poolt pakutavate teenuste („Teenused”) kasutamist füüsilisest või juriidilisest isikust kliendi poolt („Kasutaja”).

1.2.  Ettevõtte poolt pakutavad teenused on kättesaadavad veebilehel http://www.rahakool.ee/ („Domeen”).

1.3. Domeeni kasutades ning selle poole pöördudes kinnitab Kasutaja, et  on antud kasutamistingimustega tutvunud ning nõustub nende täitmisega.

1.4. Domeenis avaldatud informatsiooni kõik õigused kuuluvad Ettevõttele, ilma Ettevõtte kirjaliku loata antud informatsiooni avaldamine on keelatud.

2.       Kasutaja registreerimine

2.1. Domeenis olevale informatsioonile pääseb Kasutaja ligi kui ta aksepteerib käesolevad kasutamistingimused ning registreerib ennast Kasutajaks.

2.2 Kasutaja poolt valitud kasutajanimi ei tohi olla ebaviisakas. Iga Kasutaja võib avada vaid ühe Kasutajakonto.  

2.3. Kasutaja ei tohi levitada oma kasutajanime ning parooli ning peab tegema kõik endast sõltuva, et mitte võimaldada kolmandate isikute ligipääsu Kasutaja kontole („Kasutajakonto”).

2.5. Juhul kui Kasutaja märkab, et keegi kolmas isik võib olla pääsenud ligi tema Kasutajakontole või paroolidele, kohustab ta sellest koheselt teavitama Ettevõtet e-maili teel aadressil info[at]rahakool.ee.

2.4.  Ettevõttel on õigus ühepoolselt piirata Kasutaja edasine ligipääs Domeenile, kui Kasutaja on rikkunud kasutamistingimusi. Ettevõte hindab Kasutaja rikkumist oma äranägemise järgi.

3.       Konfidentsiaalsus

3.1. Ettevõte ei levita Kasutajate andmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud seadusega ettenähtud juhtudel. Ettevõttel on õigus neid andmeid kasutada statistilistel eesmärkidel anonüümselt ning oma pakkumiste ja uudiste levitamiseks.

4.       Muu

4.1. Ettevõte jätab endale õiguse kasutamistingimuste muutmiseks. Muudatused hakkavad kehtima alates nende avaldamisest Domeenis. Teenuste edasine kasutamine tähendab nõustumist muudetud kasutamistingimustega.

4.2. Kliendi ja Ettevõtte vahelised lahkarvamused lahendatakse läbirääkimise teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel lahendatakse vaidlus kohtus.

TJ Süsteemiarendus OÜ
Janar Eit